BLOG Porady Zakwaterowanie
Zakwaterowanie na Ultra Europe
30 stycznia 2020
0
, , , ,

Czyli w jaki sposób bawić się w dobrych warunkach?

Wyjazd na Ultra Europe to często spore przedsięwzięcie. Zwłaszcza, gdy nie decydujesz się na konkretny pakiet, tylko samodzielnie ogarniasz całą wycieczkę. Jakie są możliwości zakwaterowania i dlaczego w pakiecie na Ultra Party Camp jest najwygodniej?

Apartamenty, czyli naturalne miejsce chorwackich przygód

Najczęściej w tej części świata wyjazdy wakacyjne spędza się w apartamentach. Są przestronne, wygodne, często wieloosobowe, choć są i takie dla par, a także ulokowane w dogodnej okolicy. Co ważne, są dobrze wyposażone i dają maksymalne możliwości, jeśli chodzi o przygotowywanie sobie jedzenia oraz korzystanie z łazienki i sypialni. To przestronne pomieszczenia, w których każdy znajdzie dla siebie trochę miejsca.

Apartamenty w Chorwacji mogą być prowadzone przez prawdziwe rodziny chorwackie lub przez firmy. Warto zorientować się, kto jest właścicielem danego miejsca oraz jakie są opinie o konkretnym lokum. Pamiętaj, że nie jedziesz tam tylko po to, by przesiadywać w apartamencie, więc tak patrz na miejsce, w którym spędzisz niewiele czasy z pobytu w Chorwacji.

Noclegi Ultra Europe

Hotele dla wymagających lub chcących więcej

Czasami chcesz jednak skorzystać z czegoś wyjątkowego, czyli dostępu do baru, restauracji czy klubów w każdym momencie. W Chorwacji hoteli jest dość niewiele, jednak nie można przejść obok nich obojętnie. Plusem wielu wybieranych podczas wyjazdów wakacyjnych do Chorwacji jest ich położenie. Często w nieco lepszej lokalizacji niż apartamenty, choć nie jest to regułą.

Warto zwróci uwagę na standard hotelu. Nie ma sensu wybierać takiego najwyższego rangą, bowiem pamiętaj, że w hotelu masz zamiar tylko spać, a i to nie aż tak bardzo często, bo imprezy, które masz na miejscu, nie pozwolą Ci zasnąć przed dwunastą. Więc szukając hotelu, możesz zwrócić uwagę na imprezy, które się tam odbywają. Ale sam pokój nie musi być przestronny.

Hotel Ultra Europe

Ceny, których nie musisz płacić

Pamiętaj, że możesz wybrać pakiety na Ultra Party Camp i jechać z nami na najlepszą imprezę lata. A przy tym zapłacisz dużo mniej nawet za to samo zakwaterowanie, bo to my zaoferujemy Ci wszystko w jednym. To jak, wybierasz się z nami na Ultra Europe?

 


O Autorze

Ultra Europe

Ultra Europe

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

UMF 2022

Ultra Party Camp 2022 – rozpoczęcie zapisów !

Zabierz się z nami na ULTRA EUROPE 2022 Z przyjem...

Czytaj dalej
festiwal co wziąć

Niezbędnik festiwalowicza – Ultra Europe

Czytaj dalej
Ultra Europe

Ultra Europe – krótka historia

Ultra Europe to jedna z największych imprez muzyk...

Czytaj dalej

There are 0 comments