BLOG Imprezy Informacje Porady
Ultra Party Camp 2020 – Przewodnik
23 stycznia 2020
0
, , , , , , , , , , , , ,
Wyjazdy na Ultra Europe

Nie wiesz, czym jest Ultra Party Camp i chcesz dowiedzieć się więcej u źródła?

A może właśnie wiesz i dlatego znów tu jesteś? Nieważne, ważne, byś dowiedział się wszystkiego, co musisz przed najbardziej odjechanym wyjazdem w Europie. Bo Ultra Party Camp to coś więcej niż zwykły wypad na wakacje z fajnymi ludźmi. To przeżycie, którego nigdy nie zapomnisz. Masz nasze słowo!

Na dobry początek, czyli czym jest Ultra Party Camp

Dla tych, którzy nie wiedzą, czym jest wyjątkowy festiwal Ultra Europe mamy kilka wiadomości. To przede wszystkim świetna zabawa z ludźmi z całego świata. Nie ograniczamy się nawet tylko do Europy, bowiem na tym wyjeździe obecny może być każdy. Dlatego i Ty możesz skorzystać z okazji i wybrać naszą ofertę wyjazdu wakacyjnego na Ultra Party Camp 2020. Cóż… Właściwie to czekamy właśnie na Ciebie!

Wyjazdy na Ultra Music Festival

Która to już edycja? Wyjazd na Ultra Europe z Party Camp będzie już ósmym. Od 2013 roku pokazujemy Wam, że bawić się można naprawdę tylko wtedy, kiedy jest plaża, szum morza, ciepełko z nieba i alkohol lejący się strumieniami przy najlepszej i najmodniejszej muzyce. Ale, ale… Nie wiecie gdzie jedziemy w tym roku! Tym razem to znów Chorwacja, ale najlepsze miejsce, jakie można znaleźć – stadion Park Mladeži w Splicie. Impreza rozkręci się tam na maksa już 10 lipca i potrwa pełne trzy dni. Tamta impreza…

Bo Ultra Party Camp zawsze trwa więcej, jest czymś więcej niż najlepszy festiwal muzyczny dla młodych w Europie! Nasz wyjazd to nie tylko wzięcie udziału w koncertach, zabawa z uczestnikami całego Ultra Europe czy korzystanie z atrakcji każdego festiwalowego dnia, ale także spędzenie czasu w Splicie, na wyspie Pag czy podczas wycieczki do Zadaru. Nie myśl, że festiwal to wszystko, co z nami zobaczysz. Nasz młodzieżowy obóz Ultra Party Camp rozkręci się na maksa i z przytupem wejdziesz w nowe dziesięciolecie.

Jakie atrakcje przygotowaliśmy dla każdego z Was?

Czas przejść do tego, co tygryski lubią najbardziej… Skoro wiecie już, gdzie i kiedy bawimy się na najlepszej imprezie tego lata, to teraz dowiedzcie się, co tam zastaniecie. To nie jest zwyczajny wyjazd studencki na wakacje z oferty Party Camp. To Ultra Party Camp 2020, czyli atrakcja goniąca atrakcje przy największym muzycznym festiwalu dla ludzi takich jak Ty. Te kilka dni szaleństwa w Chorwacji pozostaną Ci na długi czas. W tym roku przewidzieliśmy:

  • Pakietowany udział w Ultra Europe w nowym miejscu, stadionie Parku Mladeži w Splicie. Dostęp do najlepszych wykonawców na najbardziej gorącej scenie lata. Niezapomniane koncerty, mnóstwo zabawy, taniec i śpiew na plaży i morze alkoholu. Dzięki temu wszystkiemu przeżyjesz niezapomniane dni w początkach lipca. I będziesz miał o czym opowiadać kolegom (o ile to zapamiętasz!),
  • Kilka dni w pięknej i słonecznej Chorwacji, a więc zwiedzanie Splitu, w którym odbywa się festiwal, ale także zwiedzanie Zadaru czy Trogiru – najpiękniejszych miast w południowej Chorwacji. To coś, czego zdjęcia nie oddadzą. A Ty będziesz mógł powiedzieć o sobie, że tam byłeś i niejedno… widziałeś rzecz jasna,
  • Wizyta na najbardziej odjechanej wyspie Europy, która nazywana jest Ibizą Chorwacji. Novalja – miasto na wyspie Pag – to miejsce, które odwiedza co roku gros ludzi spragnionych dobrej zabawy i tego, dzięki czemu na cały rok mają naładowane akumulatory. Nie siedź w cudzych ramach i odnajdź się w urokliwej Dalmacji. Nie pożałujesz tego wyjazdu w 2020 roku!

Wyjazdy do Novalja Wyjazdy na Wyspę Pag Wyjazdy Plaza Zrce

  • Boat Party, czyli statek, którego jeszcze nie odkryłeś. To imprezowy rejs po Adriatyku, w poszukiwaniu fal we włosach i alkoholu na pokładzie. Zabaw się na środku morza i poczuj, że życie jest piękne, tylko trzeba umieć z niego korzystać. Podobnie będziesz miał podczas odwiedzin w najbardziej kultowym klubie wyspy; miejscu spektakularnych koncertów, szalonej zabawy i imprez niekończących się przez wiele tygodni. Zobacz z nami NOA Club podczas NOA Dream Island – kolejnego festiwalu w programie wypadu wakacyjnego do Chorwacji.

Boat Party Camp na Wyjazdach studenckich

Baw się przy najlepszej muzyce!

W tym roku szansę na usłyszenie ich wszystkich na żywo będzie miał tylko uczestnik Ultra Party Camp 2020. Na Ultra Europe co roku grają najbardziej uznane marki w muzyce klubowej. Ci DJ-e musieli nieźle zasłużyć, by tu się znaleźć. To prestiż, bo na takim wypadzie nie może zabraknąć wszystkiego, co najlepsze. I to w każdej kategorii.

A czego posłuchasz w tym roku? Do występujących dołączy między innymi David Guetta, a inni znani i lubiani to choćby Afrojack, Armin van Buuren, DJ Snake, Mashmello, Steve Aoki czy Galantis. A to tylko wierzchołek góry lodowej, którą ci wykonawcy stopią wprost na Ciebie w słonecznej Chorwacji już 10, 11 i 12 lipca 2020 roku. Nie może Cię tam zabraknąć.

Ultra Party Camp 2020

Sięgaj po bilety już teraz!

Na jakiej zasadzie będziemy rozprowadzali bilety? Jako jedyni w Polsce możemy dystrybuować pakiety na poszczególne dni festiwalowe lub na całe wydarzenie. Ultra Party Camp 2020 to wyjazd, który jest czymś więcej, ale punktem kulminacyjnym będzie Ultra Europe. Dlatego już teraz zobacz, jakie pakiety mamy dla Ciebie i wybierz taki, który Ci najbardziej odpowiada.

Pamiętaj, że możesz z nami jechać autokarem, ale i transportem własnym, a w przypadku dużego zainteresowania udostępnimy również możliwość dojazdu samolotem. Zapewniamy Ci transport, wikt i opierunek i trochę więcej zabawy niż możesz sobie wyobrazić. Nie zapominaj, że mamy w tym doświadczenie, więc jeśli jeszcze nie wiesz, dlaczego to właśnie z nami powinieneś wybrać się na niezapomniane wakacje w początkach lipca, to wiedz, że mamy już ponad piętnastoletnie doświadczenie w organizowaniu takich wypadów, a na Ultra Europe niektórzy będą z nami już ósmy raz. To musi mówić samo za siebie!
Wbijaj z nami na Ultra Europe i pokaż całej Europie, kto tak naprawdę umie się bawić! Więcej informacji o wyjeździe i pakietach na naszej stronie oraz na oficjalnym blogu Travel 2 Ultra Party Camp!


O Autorze

ULTRANUT

ULTRANUT

Miłośnik Ultra Music Festival

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

UMF 2022

Ultra Party Camp 2022 – rozpoczęcie zapisów !

Zabierz się z nami na ULTRA EUROPE 2022 Z przyjem...

Czytaj dalej
festiwal co wziąć

Niezbędnik festiwalowicza – Ultra Europe

Czytaj dalej
Ultra Europe

Ultra Europe – krótka historia

Ultra Europe to jedna z największych imprez muzyk...

Czytaj dalej

There are 0 comments