BLOG Porady Transport
Transport na Ultra Europe
30 stycznia 2020
0
, , , ,

Czyli jak dotrzeć do Chorwacji na najlepszy festiwal wakacji!

Z minuty na minutę zbliża się Ultra Europe, czyli festiwal, na którym każdy powinien choć raz być. To wydarzenie wymykające się każdemu opisowi. Najlepsi z najlepszych na scenie, tłum tańczących i bawiących się ludzi i chillout, radość na planecie, na której na co dzień walka o każdy centymetr. Okej, nie przeginajmy, lepiej powiedzmy, jak dotrzeć na to wiekopomne wydarzenie.

Autokarem można z łatwością; no i z nami

Najpopularniejszy środek transportu, w którym sporo się dzieje podczas wakacyjnych nie tylko wyjazdów studenckich do Chorwacji. Nasz autokar może podjechać po Ciebie w Łodzi, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu lub Poznaniu za darmo, a za drobna dopłatą do Bydgoszczy, Torunia, Gdańska czy Krakowa. Jeśli masz ekipę przynajmniej 30 osób, napisz do nas, a my postaramy się wpaść po Was.

Ultra Europe Dojazd

Samolotem, bo mamy już lata dwudzieste

Liczne zapytania z waszej strony z poprzednich edycji Ultra Party Camp dały nam do myślenia i dlatego w tym roku organizujemy wylot samolotem. Część ekipy może przylecieć do Zadaru z Gdańska lub Warszawy. Nie ma problemu. Wybierz odpowiednie miejsce i dowiedz się, czy ekipa się uzbiera. Na 1 lot potrzebujemy przynajmniej 10 osób, ale może być ich więcej. To co, lecimy?

Transport na festiwal

Okej, dojechałem do Chorwacji, ale jestem tu z powodu najlepszego festiwalu podczas wakacji w Chorwacji 2020, czyli Ultra Europe. To co mam teraz robić? Spokojnie, transport festiwalowy leży po stronie organizatorów, są tu autobusy, na których kurs możesz wykupić trzydniowy karnet i nie przejmować się niczym więcej. Co więcej, możesz kupić je już na miejscu, w autobusie, więc wszystko załatwisz od ręki.

Pełen pakiet możliwości – wybierz Ultra Party Camp!

Pamiętaj, że nie musisz martwić się o osobny dojazd i wyżywienie na miejscu oraz wejściówki na Ultra Europe. Możesz wybrać albo pojedyncze oferty, albo wykupić u nas cały pakiet, w którym będziesz miał zagwarantowane wszystko to, czego potrzebujesz do szczęścia w słonecznej Chorwacji.

Wyjazdy na Ultra Music Festival


O Autorze

Ultra Europe

Ultra Europe

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

festiwal co wziąć

Niezbędnik festiwalowicza – Ultra Europe

Czyli jak dotrzeć do Chorwacji na najlepszy festi...

Czytaj dalej
Ultra Europe

Ultra Europe – krótka historia

Czyli jak dotrzeć do Chorwacji na najlepszy festi...

Czytaj dalej
Ultra Europe

Nocleg na campingu – 4 zasady festiwalowicza

Czyli jak dotrzeć do Chorwacji na najlepszy festi...

Czytaj dalej

There are 0 comments