Atrakcje BLOG Imprezy
Poznaj chorwacka Ibizę – plaża Zrće na wyspie Pag
23 stycznia 2020
0
, , , , , , , , , , ,
Wyspa Pag

Morza szum, ptaków śpiew, którego nie słyszysz, bo właśnie bawisz się na najgorętszej imprezie…

Takiej gorętszej niż wczorajsza, ale prawdopodobnie nieco mniej gorącej niż ta jutrzejsza. Gdzie możesz poczuć się jak w raju, nie myśleć o niczym i zresetować się oraz naładować akumulatory na cały zimny rok w Polsce? Przedstawiamy chorwacką Ibizę – najbardziej imprezową wyspę tej części Europy. Odkryj Pag z zupełnie innej strony!

Wyjazdy na wyspe pag

Położenie jak marzenie

Wyspa Pag to część Chorwackiego wybrzeża w okolicach Zadaru. Tylko jej część należy do tego regionu, druga, ta z najbardziej wystrzałową plażą, to region Lika-Senj. Ale, ale. To miejsce nieprzypadkowo nazywane jest wyspą imprezową. Przepiękne krajobrazy zachęcają przecież do tańców, doskonałej muzyki i szaleństwa do białego rana. A właściwie do szaleństwa non stop. Na wakacyjny wyjazd  i nie tylko jak znalazł, dla każdego, zwłaszcza dla Ciebie!

Zrce Wyspa Pag

Atrakcja goni atrakcję

Dlaczego tak naprawdę wyspa Pag nazywana jest tak, jak jest nazywana? Wszystko za sprawą miasta Novalja, w którym – nota bene – można zobaczyć ciekawą starożytną zabudowę oraz wiele miejsc dla miłośników zwiedzania. Ale na jego terenie leży także plaża Zrće. To imprezowa mekka Europy. Przepiękna, ciepła woda, delikatna, piaszczysta plaża i morze alkoholu, klubów, imprez. Wszystko to, czego na Ultra Party Camp doświadczysz na własnej skórze.

Imprezy na Plaży Zrce i atrakcje

Co robimy na Ultra Party Camp?

Wiesz już, czym jest Ultra Party Camp? To największy wyjazd studencki ever; mnóstwo ludzi, 10 dni spędzone w Splicie, Zadarze, Trogirze i właśnie na wyspie Pag, zwłaszcza w Novalji. Oczywiście punktem kulminacyjnym jest udział w najgorętszym i najbardziej pożądanym festiwalu muzycznym w Europie, czyli… San Remo! Żartowaliśmy! Oczywiście, że chodzi o Davida Guettę, Afrojacka, Marshmallow i Armina van Buurena, czyli jednych z gwiazd pojawiających się na Ultra Europe – imprezie przy najlepszej muzyce na najpiękniejszych miejscówkach w Chorwacji.

Tylko że nasz Camp to nie tylko sam festiwal, ale także wiele innych atrakcji. No tłuc się do Chorwacji na trzy dni? Bez przesady! Dlatego obok zwiedzania macie tu także od nas inne atrakcje:

  • Pakiety wejściowe na Ultra Europe,
  • Szalona impreza na statku podczas Boat Party,
  • Zwiedzanie Trogiru, Splitu, Zadaru, wyspy Pag,
  • Udział w festiwalu Dream Island, który odbywa się na słynnej plaży Zrće,
  • Nocne życie wysypy Pag i wiele więcej!

Kluby, o których głośno na całym świecie

Ale plaża Zrće, oprócz doskonałych walorów przyrodniczych – odnotujmy je, to także imprezowe kluby, o których wie każdy, kto zna się na najlepszych tego typu miejscówkach na świecie. Tutaj możliwości masz niemalże nieograniczone. Wakacyjny wyjazd latem do Chorwacji to wyjątkowy fart.

Na początek kilka słów o Papaya Club. To miejsce otwarte tylko w wakacje, od czerwca do końca sierpnia, które posiada wyjątkowo duży parkiet pod gołym niebem. Otwarte już w dzień, w nocy dopiero przyciągają najlepszych DJ-ów, którzy występują tu chętnie, bo wiedzą, że klub cieszy się wielkim prestiżem.

Wyspa Pag kluby

Z kolei NOA Beach Club to jedno z najmodniejszych miejsc nad całym Adriatykiem. Świetna infrastruktura, doskonałe warunki do zabawy i przejrzysta woda, która cały czas kołysze towarzystwo do tańca. Nie chcemy za wiele zdradzać, ale podczas Ultra Party Camp poznasz to miejsce od niejednej strony.

No to teraz czas na jeden z najstarszych klubów na wyspie Pag, który właściwie zapoczątkował modę na imprezowanie na tej niezwykłej wyspie. Aquarius Club to kultowe miejsce na plaży Zrće. Tutaj ponad dwa tysiące ludzi bawi się od wielu lat. Klubowe sety zapodawali najwięksi DJ-e na świecie, a w 2019 roku klub znalazł się w pierwszej dwudziestce najlepszych klubów imprezowych na całym świecie. Potrzebujesz jeszcze rekomendacji?

Wycieczki na wyspę Pag

Nie zastanawiaj się już! Dawaj na Ultra Party Camp!

Jeśli nie chcesz tylko czytać o tych cudach, jak najszybciej wskakuj na naszą stronę i rezerwuj bilety na najlepszy wyjazd studencki 2020! Pamiętaj, że odkrycie plaży Zrće sprawi, że nic, co wcześniej przeżyłeś, nie będzie już takie samo. No to co, piszesz się?


O Autorze

ULTRANUT

ULTRANUT

Miłośnik Ultra Music Festival

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

festiwal co wziąć

Niezbędnik festiwalowicza – Ultra Europe

Morza szum, ptaków śpiew, którego nie słyszysz...

Czytaj dalej
Ultra Europe

Ultra Europe – krótka historia

Morza szum, ptaków śpiew, którego nie słyszysz...

Czytaj dalej
Ultra Europe

Nocleg na campingu – 4 zasady festiwalowicza

Morza szum, ptaków śpiew, którego nie słyszysz...

Czytaj dalej

There are 0 comments