BLOG Ciekawostki
Ostrzeżenie! Nie jedź na Ultra Party Camp!
23 stycznia 2020
0
, , , , , , , , , , ,
Party Camp wyjazdy na Ultra

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie radzimy wyjazdu na najbardziej szałowy festiwal w tej części świata.

To niebezpieczne! A dlaczego – spytasz. A to dlatego – odpowiemy – że to największa przygoda Twojego życia i za rok na pewno będziesz chciał wrócić… Nie mówiąc już o tym, jak szybko zatęsknisz za słoneczną Chorwacją.

UMF EUROPE

Nie bierz tego ryzyka na swoje barki

Nie studencki wyjazd na najlepsze wakacje ever to trudna sprawa. Robimy w tej branży nie pierwszy rok i uwierz nam, że ryzyko tego, że zakochasz się w rajskich plażach, przeźroczystej wodzie i najlepszej muzie tego lata jest zbyt duże. To wszystko prowadzi do:

  • Zaburzenia zdolności postrzegania rzeczywistości, widząc ją przez pryzmat Chorwacji, co nie pozwala skupić się na wykonywaniu pracy i podczas zajęć na studiach;
  • Upartego dążenia do wykupienia kolejnej wycieczki, najlepiej znów tak fajnej i z wizytą na Ultra Europe, ale też na majówkę czy sylwestra;
  • Polskie lato to nie lato, dlatego wyjście z autokaru czy samolotu po pobycie w słonecznej Chorwacji może zakończyć się depresją, a opalenizna zdecydowanie wyróżni Cię na ulicy;
  • Poczujesz, co to znaczy zazdrość wszystkich tych, których spotkasz na ulicy, albo którzy zobaczą Twoje zdjęcie na Insta, Fejsie lub innych mediach społecznościowych.

Czy naprawdę chcesz tak ryzykować?

Ultra Music Festival

Najlepszy wakacyjny wypad lata – możesz to przegapić?

Jeśli to wszystko nie jest Ci straszne, a Ty chcesz tylko superzabawy, doskonałej imprezy przez okrągłe dziesięć dni i zobaczenia najciekawszych miejsc w Splicie, Trogirze czy na wyspie Pag, to wypad na Ultra Party Camp będzie dla Ciebie doskonałą okazją!

Poczuj wiatr we włosach, przepłyń się statkiem po Adriatyku podczas Boat Party i zrób milion innych rzeczy, o których potem będziesz mógł opowiadać godzinami (ale nie o wszystkich pewnie będziesz chciał…).

Ultra Party Camp

Tylko dla odważnych!

Pamiętaj, znasz ryzyko, ono jest wkalkulowane w udział w najlepszym wyjeździe wakacyjnym, o jakim kiedykolwiek słyszałeś. Będzie grubo, więc pakuj się razem z nami i obieramy kurs na Chorwację! Przecież się nie boisz, prawda?


O Autorze

ULTRANUT

ULTRANUT

Miłośnik Ultra Music Festival

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

UMF 2022

Ultra Party Camp 2022 – rozpoczęcie zapisów !

Zabierz się z nami na ULTRA EUROPE 2022 Z przyjem...

Czytaj dalej
festiwal co wziąć

Niezbędnik festiwalowicza – Ultra Europe

Czytaj dalej
Ultra Europe

Ultra Europe – krótka historia

Ultra Europe to jedna z największych imprez muzyk...

Czytaj dalej

There are 0 comments