Atrakcje BLOG Ciekawostki
Ostrzeżenie! Nie jedź do Chorwacji z Party Camp!
23 stycznia 2020
0
, , , , , , , , , , ,
Wakacje w Chorwacji

Dobra, dobra. My drugi raz się nie chcemy dać nabrać. A Ty?

Czy naprawdę myślisz, że Chorwacja to taki raj na Ziemi, bez którego nie można wyobrażać sobie lata? Czy kiedykolwiek tak naprawdę rozmawiałeś z kimś, kto tam był? Nie mówił nic złego? No a co miał Ci powiedzieć; że beznadziejnie było? No więc, byś tego błędu nie popełniał, przygotowaliśmy kilka powodów, dla których Chorwacja to nie jest najlepsze miejsce na wypad w wakacje.

Brak plaż

A to takie kamieniste, a to takie piaszczyste, a to takie cieplutkie, a to takie nasłonecznione. A to nawet i takie romantyczne… Plaż w Chorwacji jest tak dużo, że nie możesz się oprzeć żadnej, a czas przecież nagli. Ale wyjazd z Party Camp do Chorwacji to świetna okazja, by na tej plaży nigdy się nie nudzić!

Plaże w Chorwacji na wakacjach

Co to za zabytki!

No co to są za zabytki! Jakieś stare miasta, starożytne założenia miejskie, wczesnośredniowieczne zamki, może kilka amfiteatrów z czasów Cesarstwa Rzymskiego. Kto by chciał oglądać coś takiego? Więc jeśli nie chcesz zobaczyć tych pereł architektury, to od razu zrezygnuj z wyjazdu wakacyjnego do Chorwacji. Bo tam one są.

Wyjazdy Studenckie Chorwacja

Drzewa to i u nas są

O chorwackiej przyrodzie słyszałeś już wiele? Nie daj się zrobić! Co z tego, że urokliwe skaliste wzniesienia ostro stykają się z przejrzystą wodą. Co z tego, że taki Park Narodowy Jezior Plitwickich został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Co my wodospadów nie mamy?

Plitvickie Jeziora Chorwacja

Wyspy? A po co w kraju wyspa?

No tak… Wyspa to nic szczególnego. Ot taki kawałek lądu tylko otoczony wodą. No i most tam trzeba budować albo i płynąć. Po co to komu? A żeby tych wysp było ponad 1200? A żeby z Party Camp zwiedzać najbardziej szaloną, imprezową wyspę Pag z miastem Novalja na czele? Komu by się chciało?

Wycieczki do Chorwacji

Chorwacja wyspy

Tam się w ogóle pije?

O jedzeniu i piciu w Chorwacji też pewnie niejedno słyszałeś. No tak, przecież prawdziwa zabawa to nie ta na środku Adriatyku, podczas rejsu Boat Party z otwartym barem w promieniach słońca podczas wyjazdu studenckiego do Chorwacji, ale lejący deszcz za oknem i sanatorium z rozwrzeszczanymi emerytkami. Każdy to wie!

Imprezy na statku chorwacja

Chorwacja Boat Party

Zaryzykujesz?

To jak? Ostrzegliśmy? Jeśli masz nasze rady gdzieś, to wbijaj na Ultra Party Camp – na najbardziej szałowy wypad, jaki miałeś okazję przeżyć. To co, widzimy się w słonecznej Chorwacji?


O Autorze

ULTRANUT

ULTRANUT

Miłośnik Ultra Music Festival

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

festiwal co wziąć

Niezbędnik festiwalowicza – Ultra Europe

Dobra, dobra. My drugi raz się nie chcemy dać na...

Czytaj dalej
Ultra Europe

Ultra Europe – krótka historia

Dobra, dobra. My drugi raz się nie chcemy dać na...

Czytaj dalej
Ultra Europe

Nocleg na campingu – 4 zasady festiwalowicza

Dobra, dobra. My drugi raz się nie chcemy dać na...

Czytaj dalej

There are 0 comments