BLOG Porady
Niezbędnik festiwalowicza – Ultra Europe
30 marca 2020
0
,
festiwal co wziąć

Festiwal to czysta przyjemność. Jeśli jednak będziesz pamiętać o kilku kwestiach, okaże się jeszcze bardziej ekscytujący. Co warto mieć zawsze przy sobie? Podpowiadamy, co zabrać ze sobą na Ultra Europe!

Niezbędnik osoby śpiącej na campingu to jedno – istnieją jednak rzeczy, które powinien mieć przy sobie każdy festiwalowicz, niezależnie od tego, gdzie nocuje. Szalone dni i noce spędzone na tańcu i słuchaniu koncertów ulubionych wykonawców – zazwyczaj na terenie festiwalu spędzamy kilkanaście godzin bez przerwy, ani myśląc o powrocie do namiotu. Dlatego też warto być przygotowanym na każdą ewentualność, bo na tego rodzaju imprezach pogoda potrafi zaskakiwać. Co wziąć ze sobą na letni festiwal? Przedstawiamy kilka wskazówek, które z pewnością Ci się przydadzą.

Bidon – idealny na całe dnie szaleństw

Jeśli jesteś osobą dbającą o środowisko, zapewne już go posiadasz. Bidon to obowiązkowe wyposażenie każdego, komu zależy na ograniczeniu produkcji odpadów. A te, jak doskonale wiesz, podczas festiwali powstają w ogromnych ilościach. Podczas koncertów z pewnością będziesz potrzebować mnóstwo wody, zwłaszcza na tak gorącym festiwalu, jak Ultra Europe. Zamiast kupować kolejne drogie plastikowe butelki o niewielkiej pojemności, warto zainwestować w bidon, który możesz w każdej chwili napełnić. Wcale nie musi to być zresztą woda. Ze swoją butelką równie dobrze możesz podejść do baru i poprosić o napełnienie swoim ulubionym trunkiem. Pamiętaj, aby nie wybierać szklanej, a raczej wykonanej z tworzywa – z tą pierwszą możesz nie zostać wpuszczony na teren festiwalowy.

Ultra Europe

Całonocne imprezy wymagają solidnego przygotowania!

Power bank – na awaryjne sytuacje

Bawisz się świetnie, tracisz poczucie czasu… aż zdajesz sobie sprawę, że zgubiłeś wszystkich swoich przyjaciół. Brzmi znajomo? Każdemu się to przydarza – jednak warto być ubezpieczonym na wypadek takiej sytuacji. Często bowiem w tym samym momencie okazuje się, że Twoja bateria jest na wyczerpaniu, a numerów towarzyszy nie pamiętasz. Oczywiście, bawić się świetnie możesz i z nieznajomymi, ale osoby, z którymi przyjechałeś, mogą przecież się martwić lub czekać na Ciebie. Dlatego też powerbank jest jedną z najważniejszych rzeczy, spośród tych, które warto wziąć ze sobą na festiwal. Uratuje Cię w momentach, gdy bateria odmówi posłuszeństwa.

Płaszcz przeciwdeszczowy

Nie jest stylowy – to trzeba przyznać. Wielu festiwalowiczów unika zabierania ze sobą płaszcza przeciwdeszczowego, bo ,,jakoś to będzie”. Jednak na tego typu imprezach deszcz zazwyczaj atakuje z zaskoczenia. Tymczasem zabezpieczenie tego typu nic nie waży, zajmuje niewiele miejsca i może okazać się prawdziwym zbawieniem. Nikt nie lubi przecież uciekać z wyczekanego koncertu tylko dlatego, że leje jak z cebra. Nie musisz mieć ze sobą prawdziwego płaszcza – wystarczy ten cienki, wykonany z folii, który możesz nałożyć nie tylko na ubrania, ale również na plecak.

To tylko niektóre z przykładów niezbędnych podczas festiwalu przedmiotów. Do innych należy filtr ochronny, plecak worek czy nerka. Przygotuj się dobrze i baw się bez zmartwień!

Ultra Europe


O Autorze

Ultraman

Ultraman

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

UMF 2022

Ultra Party Camp 2022 – rozpoczęcie zapisów !

Zabierz się z nami na ULTRA EUROPE 2022 Z przyjem...

Czytaj dalej
Ultra Europe

Ultra Europe – krótka historia

Ultra Europe to jedna z największych imprez muzyk...

Czytaj dalej
Ultra Europe

Nocleg na campingu – 4 zasady festiwalowicza

Podczas Festiwalu Ultra Europe planujesz nocować ...

Czytaj dalej

There are 0 comments