BLOG Imprezy
Najbardziej tajemniczy DJ Ameryki, czyli Marshmello gwiazdą Ultra Europe 2020
3 lutego 2020
0
,
Marshmello, lineup 2020, Ultra Europe 2020 z Marshmello

Największe wydarzenie muzyki elektronicznej nadchodzi! Już na początku lipca będziecie mieć okazję wziąć udział w festiwalu, który na dobre wpisał się w wakacje w Chorwacji – Ultra Europe. Dziś przedstawiamy pierwszą z wielkich gwiazd tegorocznej edycji. Tajemniczy Marshmello, jakiego nie znaliście.

Szybka kariera tajemniczej pianki

Marshmello to jedna z gwiazd, która wraca do fanów na Ultra Europe 2020 w Splicie. To tak naprawdę Christopher Comstock, który pochodzi z Filadelfii, a karierę na dobre zaczął w drugiej dekadzie XXI wieku. W 2016 roku znalazł się po raz pierwszy na liście najlepszych DJ-ów według „DJ Mag” zajmując 28 miejsce. Dokonał tego rok po swoim debiucie z 2015 roku, kiedy to zasłynął remixami piosenek takich twórców jak JackÜ czy Zedd. To właśnie wtedy świat po raz pierwszy usłyszał o słynnej piance, która wkrótce miała stać się jego znakiem rozpoznawczym i symbolem doskonałej muzyki.

Pięcie się na szczyt

Kolejne lata to kolejne sukcesy młodego DJ-a. Najpierw współtworzenie festiwalu Electric Daisy Carnival wraz ze słynnym Tiesto, a potem miejsce w pierwszej dziesiątce opiniotwórczego rankingu „DJ Mag”. Następnie pojawiły się single Silence oraz Wolves we współpracy ze znaną wokalistką Seleną Gomez.

Później współpracował także z innymi znanymi wokalistkami z Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. 2018 rok to także rok, w którym debiutował na Ultra Music Festival w Splicie. W 2019 roku zorganizował koncert online w grze Fortnite, który zgromadził ponad 10 milionów uczestników z całego świata. To było pierwsze tego typu wydarzenie na świecie.

Ultra Europe 2018, lineup EMF Split 2018, Marshmello Ultra Europe

Lineup z 2018 roku z nazwiskiem Marshmello jako jednego z hedlinersów

Wizyta na Ultra Europe 2018 i wielki powrót w 2020

To był jeden z najważniejszych występów w 2018 roku. Stadion Poljud oszalał, gdy za konsoletą pojawił się właśnie on – Marshmello. Rok przerwy mu wystarczył i w tym roku, podczas Ultra Europe 2020 także się pojawi. Zagra dla Was najlepsze hity, jakie do tej pory nagrał i sporo innych bitów. Czy zdejmie maskę? Tego nie wiemy. Ale wiemy, że rozgrzeje publiczność do czerwoności. To jak, wpadacie na festiwal Ultra Europe do Chorwacji?

Pakiety oficjalnego partnera

Pamiętajcie, że możecie wybrać wygodne pakiety za pośrednictwem Part Camp i wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu w dobrej cenie i doskonałych warunkach. Możecie dowolnie wybierać i wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, dzięki któremu Wasze życie przestanie być takie samo, jak kiedyś. Do wyboru apartamenty, hotel i wiele więcej, przy tym dbamy o Wasz transport i spędzenie większej liczby dni w słonecznym klimacie Morza Śródziemnego. Sprawdźcie pakiety i do zobaczenia w Chorwacji.

Ultra Europe


O Autorze

Ultraman

Ultraman

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

festiwal co wziąć

Niezbędnik festiwalowicza – Ultra Europe

Największe wydarzenie muzyki elektronicznej nadch...

Czytaj dalej
Ultra Europe

Ultra Europe – krótka historia

Największe wydarzenie muzyki elektronicznej nadch...

Czytaj dalej
Ultra Europe

Nocleg na campingu – 4 zasady festiwalowicza

Największe wydarzenie muzyki elektronicznej nadch...

Czytaj dalej

There are 0 comments