BLOG DJ`s
Lineup na Ultra Europe
30 stycznia 2020
0
, , , ,
Lineup DJ Ultra

Za didżejką prawdziwe tuzy, czyli kogo możesz spodziewać się na Ultra Europe?

Już od dawna marzyłeś, by pojawić się na festiwalu Ultra Europe, ale nie było okazji? Albo nie słyszałeś, że z nami to najłatwiejsze przedsięwzięcie? Nieważne! Ważne, że w końcu tu trafiłeś i teraz możesz zacząć przygotowania. Na początek dowiedz się więcej o artystach, których zobaczysz i posłuchasz na żywo.

Kogo do tej pory mogłeś słyszeć na Ultra Europe?

Najgorętszy festiwal muzyczny w Europie rokrocznie przyciąga największe gwiazdy. W minionych latach podczas wakacyjnego wyjazdy z Party Camp każdy mógł usłyszeć takie gwiazdy jak Axwell A Ingrosso, Alesso, Galantis czy Loco Dice w 2018 roku albo Swedish House Mafia, Adam Beyer, Jamie Jones czy Carl Cox w zeszłym roku. Był też David Guetta czy Afrojack. Tak naprawdę z roku na rok przybywa kolejnych gwiazd i dziś najwięksi daliby wszystko, by na tym festiwalu zagrać. Dlatego na Ultra Party Camp 2020 nie może Cię zabraknąć.

Najnowsze doniesienie – oni zagrają w 2020!

Lata dwudzieste otwieramy imprezą, jakiej jeszcze nie było. Wakacyjny wyjazd z Party Camp to udział między innymi w Ultra Europe 2020. A skoro tak, to warto dowiedzieć się, kto pojawi się na scenie. To będą największe tuzy didżejki. Między innymi po raz kolejny pojawi się David Guetta, jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów świata. Kto poza nim? Jest legendarny Armin van Buuren, będzie Steve Aoki czy Afrojack. Na scenie Parku Mladeži pojawi się też Marshmello, Pendulum Trinity oraz Richie Hawtin. A to dopiero początek. Tutaj jeszcze się wiele wydarzy, a kolejni artyści są do sprawdzenia na stronie tego wydarzenia.

Nie wahaj się i jedź!

Nie marnuj wakacji na nudne siedzenie przed kompem i pakuj się z nami na obóz Ultra Party Camp 2020. To nie tylko udział w największym festiwalu muzycznym wakacji, ale też inne atrakcje, inne festiwale, doskonałe kluby, świetne alkohole i klimat iście śródziemnomorski. W takim miejscu nie może Cię zabraknąć, więc już teraz rezerwuj pakiety i widzimy się w lipcu!

 


O Autorze

Ultra Europe

Ultra Europe

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

UMF 2022

Ultra Party Camp 2022 – rozpoczęcie zapisów !

Zabierz się z nami na ULTRA EUROPE 2022 Z przyjem...

Czytaj dalej
festiwal co wziąć

Niezbędnik festiwalowicza – Ultra Europe

Czytaj dalej
Ultra Europe

Ultra Europe – krótka historia

Ultra Europe to jedna z największych imprez muzyk...

Czytaj dalej

There are 0 comments