BLOG Imprezy
Już pierwsza dziesiątką! Ultra Europe Festival coraz bardziej dostrzegany na świecie
10 lutego 2020
0
,
UMF Europe. Ultra Europe 2019, Lineup Ultra Europe

To już nie tylko trend, to już moda. Stało się jasne, że jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej Ultra Europe jest dziś jednym z najlepszych tego typu wydarzeń na świecie. Potwierdza to pierwsza dziesiątka, w której znalazł się festiwal za rok 2019 wśród tych najbardziej wpływowych.

Wielki sukces UMF w Chorwacji według Your EDM

Ultra Music Festival, a w szczególności Ultra Europe, to wydarzenie inspirujące, wyjątkowe i, jak się okazuje, także wpływające na innych. Agencja Your EDM umieściła Ultra Europe 2019 na liście najlepszych festiwali zeszłego roku. To miejsce dziewiąte, które jest zdecydowanie zasłużone, bowiem z roku na rok festiwal jest coraz lepszy i coraz więcej osób przyjeżdża do Splitu. A że do poprzedzających festiwal miejsc jest dość niedaleko, to warto pomyśleć o tym roku. Nowa dekada może należeć do UMF Europe!

Jak wygląda zabawa na UMF?

A jak się bawimy w tym roku? To będzie kolejna, ósma już edycja organizowana w Chorwacji i druga w Parku Mladeži. Chorwacki klimat doskonale sprzyja zabawie przy muzyce elektronicznej i znów dziesiątki tysięcy ludzi pojawi się pod sceną Ultra Europe. To trzy dni festiwalowego szaleństwa, w których zagrają takie gwiazdy jak David Guetta, powracający po rocznej przerwie tajemniczy Marshmello czy Armin van Buuren. Ale to nie wszystko. Na Ultra Europe 2020 w Splicie będzie o wiele więcej doskonałej muzyki. Warto o tym pamiętać.

Przygotowania pełną parą

scena elektro, Ultra Europe 2019, koncerty UMF Europe

Najgorętsza scena festiwalu Ultra Music Festival Split 2019

Możecie wybrać się tam na własną rękę, choć może być Wam trudno o bilety, albo wybrać ofertę zorganizowaną. Na całym świecie różne agencje organizują wyjazdy zgodnie z różnymi pakietami. U nas zajmuje się tym Party Camp w ramach Ultra Party Camp. Dlatego w tym roku macie do dyspozycji wygodne zakwaterowanie oraz czas spędzony na największym festiwalu. Możecie też w końcu skorzystać z transportu samolotowego, a to wielu na pewno ucieszy. Organizatorzy przygotowali specjalne autobusy, które będą przez całe trzy dni rozwoziły gości na trasie do Splitu i okolic. Ale to, co najlepsze, będzie się działo na scenie.

Wybierz jeden z najlepszych festiwali muzycznych na świecie

Agencja Your EDM się nie myli – to jest jeden z najbardziej wpływowych i kultowych festiwali, jakie można było mieć na tapecie w 2019, a w 2020 będzie jeszcze lepiej. Kultowi DJ-e, nowe gwiazdy i doskonały klimat sprawiają, że Ultra Europe 2020 w Chorwacji będzie niezapomnianym widowiskiem.

Decyduj się szybko, bo jeden z najlepszych festiwali na świecie odjedzie Ci sprzed nosa!

A już teraz, jeśli chcesz wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, zarezerwuj sobie miejsce w pierwszym rzędzie. Zawsze możesz wybrać bilety prosto od organizatora, choć te z minuty na minutę się wyprzedają. Możesz też wybrać nasze pakiety z Party Camp, w których znajdziesz nie tylko sam festiwal, ale także wiele więcej propozycji na spędzenie pierwszej połowy lipca w śródziemnomorskim klimacie. To co, sprawdźcie pakiety i czekajcie na kolejne newsy z festiwalowego ogródka.

Ultra Europe


O Autorze

Ultraman

Ultraman

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

UMF 2022

Ultra Party Camp 2022 – rozpoczęcie zapisów !

Zabierz się z nami na ULTRA EUROPE 2022 Z przyjem...

Czytaj dalej
festiwal co wziąć

Niezbędnik festiwalowicza – Ultra Europe

Czytaj dalej
Ultra Europe

Ultra Europe – krótka historia

Ultra Europe to jedna z największych imprez muzyk...

Czytaj dalej

There are 0 comments