BLOG Zakwaterowanie
Camping na Ultra Europe – dlaczego warto?
2 marca 2020
0
,
camping Ultra Europe

Szykujesz się na jedno z największych świąt muzyki klubowej w Europie? Jeśli planujesz już swój wyjazd, pewnie zastanawiasz się jaki rodzaj noclegu wybrać. Podpowiadamy, dlaczego camping na Ultra Europe może być dobrą opcją!

Festiwale kojarzą się nam z campingiem, choć w ostatnich latach przybyło tych, podczas których śpi się głównie w hostelach i prywatnych kwaterach. Wbrew pozorom na polu namiotowym odnajdzie się nie tylko amator natury, ale każda osoba, która lubi otaczać się ludźmi i trzymać rękę na imprezowym pulsie! W przypadku campingu Ultra Europe, możesz liczyć na dużą ilość udogodnień i przestrzeni, a do tego doskonałe widoki. Wciąż nie jesteś do końca przekonany? Postaramy się w kilku punktach udowodnić Ci, że camping na festiwalu może być najlepszym możliwym rozwiązaniem! Dlaczego warto się zdecydować na taką formę noclegu?

Po pierwsze: jesteś w centrum wydarzeń

Camping ulokowany jest blisko scen i przestrzeni festiwalowych. Jeśli jesteś osobą, która zna cały program na pamięć i nie chce opuścić żadnego seta, nie ma dla Ciebie lepszego wyjścia niż spanie na polu namiotowym. To stamtąd najszybciej dostaniesz się do strefy koncertowej, a między setami szybko wyskoczysz do namiotu, aby zmienić outfit czy zgarnąć cieplejszą kurtkę. W ten sposób wykluczasz również konieczność dźwigania ze sobą wyposażenia na każdą okazję.

camping Ultra Europe

Z campingu masz najbliżej na rave!

Po drugie: nie musisz się martwić o klucze i powrót do domu

Śpiąc na polu namiotowym, możesz całkowicie oddać się beztrosce. Nie musisz przecież pilnować kluczy do wynajętego apartamentu, które mogą wypaść z kieszeni czy plecaka przy szalonej zabawie. A do tego nie musisz martwić się o powrót do domu, który mógłby być skomplikowany. Biorąc pod uwagę to, ile uczestników mają zazwyczaj tego rodzaju imprezy, uniknięcie konieczności poszukiwania transportu to spore udogodnienie. Wystarczy krótki spacer i już jesteś u siebie!

Po trzecie: łatwiej nawiązujesz znajomości

Jeśli miałeś już okazję nocować na festiwalowym polu namiotowym, z pewnością wiesz, jak potrafi ono łączyć ludzi! Na czas imprezy camping staje się swego rodzaju mikrokosmosem, gdzie nawiązują się nowe znajomości i dzieją najciekawsze rzeczy. To tam zazwyczaj odbywają się aferparty, a muzyka gra na okrągło. W kolejce pod prysznice już nie raz nawiązywały się przyjaźnie na całe życie! Jeśli wybierasz się na festiwal ze swoją ekipą i wynajmujesz mieszkanie, często kończy się to tym, że spędzacie czas wyłącznie we własnym gronie – a przecież nie o to tutaj chodzi! Na campingu, nawet mając obóz z grupą znajomych, łatwiej się otworzyć i poznać nowych ciekawych ludzi. Może to właśnie Wy zorganizujecie na polu namiotowym imprezę, która będą wspominać uczestnicy festiwalu jeszcze przez lata?

Po czwarte: masz lżejszą torbę!

Wybierając camping na Ultra Europe, masz do wyboru jedną z dwóch opcji. Pierwsza to rezerwacja samego miejsca na polu namiotowym. Druga – opcja z wynajmem namiotu. Nie musisz zabierać ze sobą ciężkiego sprzętu. Wystarczy, że wybierzesz drugi wariant, aby kompletnie nie martwić się wyposażeniem. W ten sposób w Twoim plecaku zmieści się więcej festiwalowych outfitów.

Ultra Europe


O Autorze

Ultraman

Ultraman

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

UMF 2022

Ultra Party Camp 2022 – rozpoczęcie zapisów !

Zabierz się z nami na ULTRA EUROPE 2022 Z przyjem...

Czytaj dalej
festiwal co wziąć

Niezbędnik festiwalowicza – Ultra Europe

Czytaj dalej
Ultra Europe

Ultra Europe – krótka historia

Ultra Europe to jedna z największych imprez muzyk...

Czytaj dalej

There are 0 comments