Bilety BLOG Informacje Porady
Bilety na Ultra Europe 2020
30 stycznia 2020
0
, , , , , ,

Jak zdobyć wejściówki na Ultra Europe 2020?

Najważniejsze wydarzenie muzyczne 2020 roku wciąż przed nami. Wakacje zbliżają się jednak wielkimi krokami i już dziś trzeba myśleć o tym, jak zdobyć bilety na wyjazd, który na dłużej zapadnie Ci w pamięci. Dowiedz się, gdzie są bilety na Ultra Europe 2020 i jak je zdobyć jak najszybciej.

Bilety u organizatora

Okej, możecie szukać biletów u organizatora, ale wtedy cały wakacyjny wyjazd do Chorwacji musicie zorganizować sobie sami. No nie jest to może najtrudniejsze przedsięwzięcie, ale na pewno namęczycie się przy tym o wiele bardziej niż Wam się wydaje. No i ta cena… Niewątpliwie wyższa niż u nas, ale czego się nie robi dla… Hm… No właśnie, dlaczego?

Bilety na Ultra Europe

Różne pakiety specjalnie dla Ciebie

W ramach naszego wyjazdu Ultra Party Camp 2020 przygotowaliśmy bilety na Ultra Europe i wiele więcej. Jesteśmy jedynym polskim dystrybutorem biletów w pełnych pakietach. Pamiętaj, że możesz wybrać różne opcje:

  • Zakwaterowanie w apartamentach wieloosobowych, bez wyżywienia i z autokarem przewożącym Was na miejsce i odstawiającym z powrotem.
  • Zakwaterowanie w apartamentach dwuosobowych lub trzyosobowych, bez wyżywienia i z autokarem.
  • Zakwaterowanie w hotelu z wyżywieniem, w doskonałej lokalizacji i z horyzontami do zabawy przez cały czas. Podróż autokarem.
  • Pakiet Air zawiera podróż samolotem i zabawę w Splicie, po czym powrót tym samym środkiem transportu. To wygoda i doskonałe warunki.

Są też opcje dodatkowe, które możesz dokupić do całej wycieczki i z których korzystasz zarówno podczas pobytu w Splicie, jak i podczas części wycieczki na wyspie Pag.

Wybierz taką opcję, która Cię przekonuje

Pamiętaj, że wybierając pakiet, oszczędzasz nie tylko na biletach na festiwal Ultra Europe 2020, ale także na przejeździe czy zabawie. To wygodne rozwiązanie, które dopasujesz do swoich możliwości. Możesz zdecydować się na jeden z wielu pakietów, a od początku do końca wiesz, co zastaniesz na miejscu. Zero niespodzianki tam, gdzie wyjazd wakacyjny mieć jej nie powinien i zabawa do białego rana w ramach festiwalu, który na zawsze zapadnie Ci w pamięć. To co, już wybrałeś swój pakiet?


O Autorze

Ultra Europe

Ultra Europe

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

festiwal co wziąć

Niezbędnik festiwalowicza – Ultra Europe

Jak zdobyć wejściówki na Ultra Europe 2020? Naj...

Czytaj dalej
Ultra Europe

Ultra Europe – krótka historia

Jak zdobyć wejściówki na Ultra Europe 2020? Naj...

Czytaj dalej
Ultra Europe

Nocleg na campingu – 4 zasady festiwalowicza

Jak zdobyć wejściówki na Ultra Europe 2020? Naj...

Czytaj dalej

There are 0 comments