BLOG Ciekawostki
8 typów imprezowiczów, których spotykasz na festiwalach
23 stycznia 2020
0
, , , , , , , , , ,
Ultra People

Jeżdżąc na różne festiwale, możesz spotkać się z wieloma różnymi ludźmi. Pamiętaj, że na Ultra Party Camp też możesz ich spotkać!

Kogo? O tym już za chwilę w jedynym w swoim rodzaju przewodniku imprezowym. Tym razem przedstawiamy 8 typów imprezowiczów festiwalowych.

Niezdecydowany

Zaczynamy od takiego, co to na imprezę nie chciał iść, właściwie to nie wie, co tu robi, ale jak już zacznie, to hulaj dusza, piekła nie ma i cały festiwal Ultra Europe zna właśnie jego. Taki co to nie chce, ale musi, no chce, ale boi się. Niezdecydowanego poznasz po tym, że na początku stoi z boku, a na koniec wypadu wakacyjnego wszędzie go pełno.

Party Camp 2020

Już, już, tylko…

Zwykle dopija piwo, ale to może być wszystko. Osoba, która pilnuje aktualnego stanu posiadania i nie za bardzo garnie się do zmian. Na prośbę o wyjście do baru odpowie: „już, już, chwilunia, tylko…” tu możesz wstawić dowolny wyraz, byle kojarzył się z alkoholem. Wymówek mu nie zabraknie także na Ultra Party Camp 2020?

Party Camp Ultra

Niezmordowany

Osoba, która zawsze, niezależnie od pogody, warunków, stopnia upojenia alkoholowego i godziny jest na nogach i bawi się w najlepsze. Wszędzie go pełno, korzysta pełną piersią, zawsze w centrum uwagi. Taki co to wygląda na niezniszczalnego. I chyba naprawdę taki jest, ale to przyda mu się nie tylko podczas Ultra Party Camp, ale też innych naszych wyjazdów młodzieżowych, koloni i obozów.

UMF z Party Camp

Kiedyś to było

Weteran walk na festiwalowym gruncie, u nas może już być ósmy raz na Ultra Party Camp. Wie, co i jak. Wie, jak i gdzie. Wie wszystko. Był, widział, słyszał, pił. Tak naprawdę nic go nie zaskoczy, na nic wielkiego nie czeka, bo już wszystko widział. No i „kiedyś to było” nie może zabraknąć.

Wyjazdy Studenckie

Party Camp Wyjazdy

A może by tak u Ciebie?

Jest na tym samym wyjeździe festiwalowym w Chorwacji Party Camp 2020, co Ty, a i tak będzie chciał coś od Ciebie wysępić. Przyklejony do innych, szukający taniej okazji do napicia się, zabawy i jedzenia. Osoba, która wie, czego chce i na nieszczęście to nie jest jej. Ale jakoś jej to nie przeszkadza.

Ultra Europe

Psychol, ale z klasą

Oddany sprawie. Zawsze wiernie stoi na straży prawidłowego wykonania danej muzy, zawsze wie, jak jest lepiej. Zazwyczaj ma jedną miłość, z którą się utożsamia. Armin van Buuren? Marshmallow? Nie, no jak! Tych od Davida Guetty na Ultra Europe 2020 będzie najwięcej. Złożymy się?

Ludzie na Ultra Music Festival

Cosplay’e są najlepsze. Zawsze

Nie uwierzycie, ale na naszym wyjeździe studenckim też tacy będą! Czym innym jest jednak przebieranie się na polskim Woodstocku, a czym innym paradowanie nierozebranym na najgorętszej chorwackiej plaży. Ale kto mu zabroni?

Party Camp Ultra

Fotki to złoto

No tak… Osoba uzależniona od mediów społecznościowych, ale raczej z tych, co to wrzucają zdjęcia, niż sami oglądają. No bo niby kiedy? Jeśli myślisz, że nasza fotorelacja z poprzednich Ultra Party Camp była jedyna, to grubo się mylisz. Choć na Instagramie nie zawsze znajduje się to, co powinno…

Wyjedź z nami i spotkaj ich wszystkich!

No to co? Czas przetestować poradnik w praktyce i poznać ludzi, którzy na początku lipca pojawią się na największym wyjeździe studenckim tego roku – Ultra Party Camp. I Ciebie nie może tam zabraknąć! Którym typem się okażesz?

Wyjazdy na UMF Europe


O Autorze

ULTRANUT

ULTRANUT

Miłośnik Ultra Music Festival

Powiązane artykuły

/ Może zainteresuje Cię także

UMF 2022

Ultra Party Camp 2022 – rozpoczęcie zapisów !

Zabierz się z nami na ULTRA EUROPE 2022 Z przyjem...

Czytaj dalej
festiwal co wziąć

Niezbędnik festiwalowicza – Ultra Europe

Czytaj dalej
Ultra Europe

Ultra Europe – krótka historia

Ultra Europe to jedna z największych imprez muzyk...

Czytaj dalej

There are 0 comments