ATRAKCJE

ULTRA EUROPE MUSIC FESTIVAL

Cykl jednej z najlepszych marek eventowych na świecie, ponad 2 mln uczestników od początku istnienia Festiwalu. Podczas ostatniej edycji w Miami bawiło się 165 000 miłośników muzyki klubowej z wszystkich kontynentów.

Pionierskie rozwiązania, najlepsze gwiazdy, oprawa oraz klimat powodują, że jest to jeden z najchętniej odwiedzanych wydarzeń muzycznych.

W tym roku Europe odbędzie się w Park Mladeži w chorwackim Splicie. Planowana liczba uczestników w tej edycji to 80 000 osób z całego świata. Jedynie z Party Camp będziecie mieli możliwość uczestniczyć w niezapomnianej muzycznej podróży. Ultra Party Camp to nie tylko karnet wstępu na Event ale kompleksowy produkt, czyli m.in zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie, opieka pilota oraz co najważniejsze gwarancja niezapomnianych wrażeń i bezpiecznej podróży.

DREAM ISLAND

NOA Club to magiczny dwupoziomowy klub na wyspie i miejsce wielu spektakularnych festiwali muzycznych. Jedyny lokal na morzu, w którym może bawić się ponad 4000 imprezowiczów.
Klub posiada bardzo duże doświadczenie w organizacji eventów, w tym roku przy współpracy z Party Camp drugi raz odbędzie się Dream Island Festival z gwiazdami muzyki klubowej i artystami z całej Europy.

PARTY PAKIET

Imprezy w najlepszych klubach na wyspie Noa, Papaya, Aquarius. Podczas, których będziemy się bawić w różnych klimatach wraz z tysiącami ludzi z całego świata na chorwackiej Ibizie czyli w Novalji na plaży ZRCE! Zagrają dla nas między innymi: VINI VICI + BLASTOYZ, BEN NICKY, DJ BRAVE i wielu innych mocnych graczy! :)

Koszt: 40€

AWAKE FESTIVAL

AWAKE Croatia 2020 to pięć dni niesamowitego festiwalu muzyki trance & progressive! Line Up: Alex M.O.R.P.H., Aly & Fila, Cosmic Gate, Ferry Corsten, Genix, Giuseppe Ottaviani, Grum, Ilan Bluestone, Kyau & Albert, Markus Schulz, Paul Thomas, Richard Durand, Ronski Speed, Sander Van Doorn pres. Purple Haze, Scot Project, Talla 2XLC, + TBA…

Koszt: 125€

BOAT PARTY

REJS IMPREZOWYM STATKIEM PO ADRIATYKU

Po wejściu na statek zostaniecie zaproszeni przez Kapitana Imprezy do degustacji miejscowych trunków na pokładowym barze. Wspólną zabawę integracyjną nakręci Party Camp Dj Team. Podczas wakacyjnego rejsu będą nam towarzyszyły romantyczne i malownicze widoki chorwackiego wybrzeża w pobliżu wyspy.

ZWIEDZANIE SPLITU I TROGIRU

Zwiedzanie wraz z przewodnikiem dwóch najpiękniejszych miast południa Chorwacji.
Zobaczymy m.in. pałac cesarza Dioklecjana oraz urokliwe uliczki obu miast.
Po zwiedzaniu przewidziany jest czas wolny na zakup pamiątek i samodzielny spacer starówką Trogiru, która wpisana jest na listę UNESCO.

WYCIECZKA DO ZADARU

Zadar to miasto w centrum Dalmacji otoczone pięcioma parkami narodowymi: Paklenica, Kornati, Jeziora Plitwickie, Wodospady Krki i Północny Velebit. Centrum turystyczne i gospodarcze regionu z przepięknym malowniczym portem.

Symbolem charakterystycznym jest stare miasto otoczone murami i wieżami połączone mostem z nową częścią miejscowości. Turyści zgodnie twierdzą, że w Zadarze można zobaczyć najpiękniejszy zachód słońca zwrócony w kierunku morza i małych wysepek.

Najstarsze – 1700 letnie miasto nad Chorwackim Adriatykiem. Wyrosło na Pałacu Dioklecjana, unikatowej żyjącej budowli chronionej przez UNESCO. Zostaniecie zaproszeni do odkrycia murów pełnych historii i niespotykanych widoków, przekonacie się na czym polega czar Dalmacji. Nie na darmo miasto zwane jest najpiękniejszym zakątkiem Chorwacji.

NOVALJA

Miasto na wyspie Pag określana przez bywalców jako "Chorwacka Ibiza". Na najbardziej znanej plaży wyspy –Zrce znajdują się najlepsze kluby w tej części europy- Papaya, Aquarius, Noa oraz Kalipso. W zeszłym roku wyspę odwiedziły takie gwiazdy jak Armin Van Buren, Carl Cox, Snoop Dog i inni. Termin naszego wyjazdu pokrywa się z Festivalem Dream Island.