TRANSPORT I PORADY

AUTOKAREM

Autokary i kierowcy naszych firm przewozowych posiadają licencje do transportu międzynarodowego. Zapewniamy autokary wyposażone w WC, klimatyzację / odtwarzacze filmów/obrazów.

Trasa naszych autokarów przebiega przez następujące miejscowości:

Łódź - 0 zł
Warszawa - 0 zł
Katowice - 0 zł
Poznań - 200 zł
Wrocław - 100 zł
Gdańsk - 250 zł

Jeśli nie ma Twojego miasta na liście, a posiadasz grupę co najmniej 20 osób i znajduje się w pobliżu naszej trasy zadzwoń na podany poniżej numer.

Trasa może ulec zmianom w przypadku nie zebrania się min. 20 uczestników z danego miasta. Zbierz grupę co najmniej 30 osobową i przyjedziemy w miejsce wyznaczone przez Was. Dojazd własny: – 300 zł

WIĘCEJ INFORMACJI: +48 58 380 08 03

SAMOCHODEM

Jeżeli opuścimy nasz kraj, to dalej drogi są tylko lepsze.
Czas przejazdu z Warszawy czy Wrocławia to ok 16h.

TRANSPORT NA FESTIVAL ULTRA EUROPE

Podczas trwania Ultra Europe można skorzystać z transportu autobusami publicznymi, których trasy są specjalnie przygotowane pod uczestników festiwalu.

Dostępne są karnety 3 – dniowe (72h), autobusy jeżdżą 24h na dobę co 40 minut lub częściej.

Bilety do nabycia w autokarze lub na miejscu u pilota wyjazdu.
Cena: Karnet 3 dniowy będzie dostępny w cenie 49 €

Oprócz komunikacji miejskiej jest dostępny transport za pomocą aplikacji takich jak: UBER oraz BOLT.

SAMOLOTEM

W odpowiedzi na liczne zapytania uczestników poprzednich edycji wyjazdów na festiwal Ultra Europe przygotowaliśmy dla Was opcję możliwości przylotu na własną rękę. Posiadamy apartamenty ok. 3 km od lotniska, co jest bardzo dużym ułatwieniem.

W przypadku wyboru opcji z pakietem w Splicie na lotnisko Zračna luka Split-Kaštela można dolecieć z każdego większego miasta europy.

W przypadku wyboru opcji z pakietem Split + Novalja polecamy przylecieć do Splitu lub do Zadaru - Międzynarodowy Port lotniczy Zadar znajduje się około 8 km od centrum Zadaru – w miejscowości Zemunik Donji w północnej Dalmacji.

TRANSPORT NA PLAŻĘ ZRCE Z APARTMANETÓW W NOVALJI:

Proponujemy zakup karnetów autobusowych spod apartamentów oraz z centrum miasta na plażę Zrce. Dystans z centrum na plażę to ok 1,5km.
Cena : – 30 € ( możliwość zapłaty w autokarze)